Caj Organik me Xhinsen & Matcha Pukka 20 Bustina

L750.00

In stock

Compare
SKU: 5060229014528 Category: Tag:

Description

Çaji organik jeshil me bimën e Xhinsengut dhe pluhurin e Matcha do t’ju ndihmojnë për t’ju dhënë energjinë që ju duhet për të përballuar ditën ashtu siç duhet.

  • Përbërësit:

-Xhensen të kuq, matchë të gjelbër, rrënjë xhenxhefili, rrënjë jamballi, gjethe limoni etj.

  • Përdoret:

Përmirësojnë performancën fizike dhe mendore, rritin përqëndrimin.

Ndihmojnë në djegien e yndyrnave dhe në luftën kundër kancerit?

  • Udhëzim:

Duhet të kombinohet me një dietë të balancuar dhe të shëndetshme.

Vendoseni bustinën e çajit për 5 minuta në ujin e vluar.

Kapaciteti: 20 Tableta

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Caj Organik me Xhinsen & Matcha Pukka 20 Bustina”

Your email address will not be published.