Caj Organik me Shafran Indie Tummeric Active Pukka 20Bustina

L750.00

Out of stock

SKU: 5060519140753 Category: Tag:

Description

Çaji Pukka Turmeric Active është një përzierje pikante me shafran i Indisë, vaj galangal, xhenxhefil dhe portokalli – i përsosur për njerëzit aktivë dhe dashamirët e sportit, si dhe ata pak më të shkathët.

Perberesit: Pa kafeinë dhe me burim etik, 100%përbërës të rritur organikisht: rrënjë shafran i Indisë (30%), rrënjë xhenxhefil (26%), rrënjë galangal (14%), rrënjë jamballi, gjethe hithre, farë selino, rrënjë rodhe, vaj esencial portokalli shije, fruta triphala (amla, bibhitaki, haritaki)

Permban: 20Bustina

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Caj Organik me Shafran Indie Tummeric Active Pukka 20Bustina”

Your email address will not be published. Required fields are marked *