Caj Organik me Borzilok Pukka 20 Bustina

L650.00

In stock

Compare
SKU: 5060519143693 Category: Tag:

Description

Çaji organik me borzilok Pukka forcon dhe mbron imunitetin tuaj, ideal në ato momente kur keni nevojë për qartësi dhe përqendrim.

  • Përbërësit:

– Gjethe borziloku, (rama jeshil, krishna vjollcë, vana limoni).

  • Përdoret:

Rekomandohet të përdoret kundër gripit, kollës, çrregullimeve me frymarrjen, çrregullimve me zemrën etj.

  • Udhëzim:

Vendoseni bustinën e çajit për 5 minuta në ujin e vluar.

Kapaciteti: 20 Tableta

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Caj Organik me Borzilok Pukka 20 Bustina”

Your email address will not be published.