Caj Organik Rooibos Tick Tock 40 Bustina

L500.00

Out of stock

SKU: 5032558000183 Category: Tag:

Description

Çaji organik me bimen e Rooibos është një është një antioksidant i cili ju ndihmon për rënien në peshë.

  • Përbërësit:

-Bimë Rooibos (ndryshe njihet si “bush i kuq”, nga Afrika e Jugut),pak tannin etj.

-Bima Rooibos falë antioksidantëve (kuercetin) lufton shënjat e plakjes së parakohshme, mbron shëndetin e zemrës dhe një mbrojtës i mirë kundër infeksioneve dhe viruseve.

  • Përdoret:

Rekomandohet për uljen e nivelint të yndyrnës në qeliza, ul nivelin e sheqerit në gjak etj.

  • Udhëzim:

Vendoseni bustinën e çajit për 2-4 minuta në ujin e vluar, ëmbëlsojeni me sheqer ose mjaltë për shije.

Kapaciteti: 40 Tableta

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Caj Organik Rooibos Tick Tock 40 Bustina”

Your email address will not be published.