Caj Organik WomanKind Pukka 20 Bustina

L750.00

Out of stock

SKU: 5060229012272 Category:

Description

Çaji organik “Womankind” është një përzierje e bimëve ekuilibruese me veti qetësuese dhe rregulluese për organizmin.

  • Përbërësit:

-Trëndafil, lule hibiscus, vanilje, lule kamomili dhe shtatavar.

-Trëndafili, hibiscusi dhe vanilja ndihmojnë në rinimin.

-Lulja e kamomilit ndihmon në qetësim dhe rikuperim.

-Shatavari mund të ndihmojë në kurimin e fertilitetit tek femrat.

  • Udhëzim:

Vendoseni bustinën e çajit për 5 minuta në ujin e vluar.

Kapaciteti: 20 Tableta

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Caj Organik WomanKind Pukka 20 Bustina”

Your email address will not be published.