Çaj Organik me Rrush të Zi Pukka 20 Bustina

L750.00

Compare
SKU: 5060229011077 Category:

Description

Çaji organik me rrush të zi përdoret si tonik natyral për organizmin.

  • Përbërësit:

-Rrushi i zi, lule hibiscus, rrënjë jamballi, fara e ëmbël kopër etj.

-I pasur me kalium, hekur, vitamina C, B1 dhe B6.

-Pa kafeinë.

  • Udhëzim:

Vendoseni bustinën e çajit për 5 minuta në ujin e vluar.

Kapaciteti: 20 Tableta

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Çaj Organik me Rrush të Zi Pukka 20 Bustina”

Your email address will not be published. Required fields are marked *