Caj Organik Elderberry & Echinacea Pukka 20 Bustina

L750.00

In stock

Compare
SKU: 5060229011473 Category:

Description

Çaji organik me frutin e Elderberry dhe bimën Echinacea ndihmon në forcimin e imunitetit tuaj.

  • Përbërësit:

– Elderberry (frut i egër) dhe Echinacea (bimë imunostimuluese)

Fruti Elderberry përdoret kundër ftohjes, alergjive, përmban minerale të dobishme siç janë kalciumi dhe magnezi të cilat janë thelbësore për mirëmbajtjen e kockave.

Bima Echinacea përdoret për forcimin e sistemit imunitar.

-Pa kafeinë.

Udhëzim:Vendoseni bustinën e çajit për 5 minuta në ujin e vluar.

Kapaciteti: 20 Tableta

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Caj Organik Elderberry & Echinacea Pukka 20 Bustina”

Your email address will not be published.