Caj Organik me Limon Pukka 20 Bustina

L650.00

In stock

Compare
SKU: 5060519146090 Category:

Description

Çaji organik me limon Pukka ndihmon në freskimin e trupit tuaj.

  • Përbërësit:

– Limon, tul limoni, fare e ëmbël e koprës dhe koriandrit.

– Pa gluten.

  • Udhëzim:

Vendoseni bustinën e çajit për 5 minuta në ujin e vluar.

Kapaciteti: 20 Tableta

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Caj Organik me Limon Pukka 20 Bustina”

Your email address will not be published.