Caj Organik me Kopër Pukka 20 Bustina

L750.00

In stock

Compare
SKU: 5060229010049 Category:

Description

Çaji organik nga bima e kopërit ndihmon në pastrimin e organizmit.

  • Përbërësit: 

– Fara të ëmbla të koprës, kopër të egër dhe gjethe kopëri.

– Pa gluten

– Pa qumësht

  • Përdoret:

Çaji i koprës ndihmon në kurimin e gurëve në veshka.

  • Udhëzim:

Vendoseni bustinën e çajit për 5 minuta në ujin e vluar.

Kapaciteti: 20 Tableta

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Caj Organik me Kopër Pukka 20 Bustina”

Your email address will not be published.