Caj Organik me Bimë të Përziera Pukka 20 Bustina

L750.00

In stock

Compare
SKU: 5060229012371 Category:

Description

Çaji organik “Herbal Collection” Pukka është një përzierje e disa bimëve mjekësore të ndryshme me veti qetësuese dhe detoksifikuese.

  • Përbërësit:

– Elderberry (frut i egër), Echinacea (bimë imunostimuluese), limon, xhinxher dhe mjalt Manuka.

-Pa kafeinë.

  • Përdoret:

Fruti Elderberry ndihmon kundër ftohjes, alergjive, ka efekt dietik etj.

Bima Echinacea ndihmon në forcimin e sistemit imunitar.

Mjalti Manuka stimulon prodhimin e qelizave speciale të cilat riparojnë indet e dëmtuara nga infeksionet, veti antibiotike.

  • Udhëzim:

Vendoseni bustinën e çajit për 5 minuta në ujin e vluar.

Kapaciteti: 20 Tableta

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Caj Organik me Bimë të Përziera Pukka 20 Bustina”

Your email address will not be published. Required fields are marked *