Caj Organik Lean Matcha Green Pukka 20 Bustina

L750.00

In stock

Compare
SKU: 5060519140807 Category:

Description

Çaji organik jeshil Lean Matcha Pukka mbron dhe forcon imunitetin tuaj.

  • Përbërësit:

– Çaji Oolong (çaj Kinez gjysëm i fermentuar), rrënjë xhenxhefili, farë kopër e ëmbël, farë kopër e hidhur, lëvore kanelle Ceilon, rrënjë shafran, pluhur matcha etj.

Çaji Oolong përmban kafeinë dhe si rrjedhim gjallëron veprimtarine e trurit duke stimuluar sistemin nervor qëndror. Eshtë antioksidant i fuqishëm.

– Pa gluten.
– Kalori të ulëta.
– Pa qumësht.

  • Përdoret:

Mund të përdoret në uljen e kolesterolit duke përmiresuar shëndetin e zemrës, kundër diabetit dhe dobësimit.

– I përshtatshëm për vegjetarianët.

  • Udhëzim:

Vendoseni bustinën e çajit për 5 minuta në ujin e vluar.

Kapaciteti: 20 Tableta

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Caj Organik Lean Matcha Green Pukka 20 Bustina”

Your email address will not be published. Required fields are marked *