Caj Organik Jeshil Pluhur Pukka 112Gr

L3,999.00

In stock

Compare
SKU: 5060229012449 Category:

Description

Çaji organik pluhur përmban antioksidantë, klorofil, vitamina, minerale dhe enzima të cilat do t’ju ndihmojnë të përballeni më mirë me rutinën tuaj ditore dhe dietën ushqimore.

Përdorimi ditor sjell përmirësime në sistemin tretës, pastron dhe forcon trupin tuaj duke parandaluar grumbullimin e toksinave për një shëndet të mirë.

  • Përbërësit:

-Grurë të tharë, fletë hithëre, gjethe majdanozi, fara kopëri, fletë mente, fletë çaji jeshil, rrënjë xhenxhefili etj.

  • Përdoret:

Për të ushqyer dhe detoksifikuar trupin tuaj.

  • Udhëzim:

Merrni 3 kapsula 2 herë në ditë me pak ujë ose Lëng Aloe Vera Organike Pukka para ushqimit ose ndërmjet vakteve ose përzieni 1 lugë çaji të grumbulluar (4g) me pak ujë në mëngjes ose në mbrëmje.

Përmban: 11 Kapsula.

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Caj Organik Jeshil Pluhur Pukka 112Gr”

Your email address will not be published.