Caj Organik Cleanse Pukka 20 Bustina

L750.00

In stock

Compare
SKU: 850835000498 Category:

Description

Eshtë një përzierje unike e bimëve pastruese me veti pastruese fantastike. Pini atë gjatë gjithë ditës për të ndihmuar në ruajtjen e një çehre të shëndetshme dhe me shkëlqim.

Gjethja e hithrës dhe rrënja e luleradhiqes pastrojnë dhe ushqejnë lëkurën

Fara e koprës dhe fleta e mentës shtojnë një aromë të ëmbël të lezetshme 

Lëngu i aloe verës dhe rrënja e jamballit janë freskuese Natyrisht pa kafeinë, 100% e rritur organikisht dhe me burim etik

Përbërësit: Gjethe hithre (40%), Gjethe mente (25%), Fara kopër (25%), Rrënjë luleradhiqe, Rrënjë jamballi, Gjethe Aloe Vera (Ekstrakt natyral i përqendruar). Natyrisht pa kafeinë. 100% e rritur organikisht dhe me burim etik.

Përdorimi i Rekomanduar: Sillni këto barëra të pabesueshme të gjalla duke u futur në ujë të sapo zier për të paktën 5 minuta.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Caj Organik Cleanse Pukka 20 Bustina”

Your email address will not be published.