Caj Organik Bimor Pukka 20 Bustina

L750.00

Out of stock

SKU: 5060519144102 Category:

Description

Çaji organik Pukka “Feel New” është një përzierje unike e bimëve pastruese me veti detoksifikuese.

  • Përbërësit:

-Bimë Anise (bimë barishtore e ngjashme me kopërin, kultivuar në Egjipt), kopër i kombinuar me kardamom dhe rrënjë jamballi.

-Bima Anisa është e pasur me vitamina B si dhe elementët A, C, PP, ka efekt tonik dhe antipiretik.

-Pa kafeinë.

Udhëzim:

Vendoseni bustinën e çajit për 5 minuta në ujin e vluar.

Kapaciteti: 20 Tableta

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Caj Organik Bimor Pukka 20 Bustina”

Your email address will not be published.