Caj me Vaj Peme Australian Tea Tree 10Ml

L799.00

In stock

Compare
SKU: 5029354008260 Category:

Description

Tea Tree Oil është një vaj tradicional thelbësor që përdoret për mijëra vjet nga popullata autoktone e Australisë. Ky vaj unik ka përfitime të shumta për shkak të vetive pastruese.

Tea Tree 100% Vaj Esencial i Pastër mund te perdorni per perdorime te shumta

Hidratimi i lëkurës, rikthen elasticitetin e lëkurës, duke e lënë shkëlqimin rozë të shkëlqyeshëm me shkëlqim, të hijshëm e të hijshëm

Kujdesi për fytyrën: 1-3 pika në pastruesin e shkumës, ujë, qumësht, krem, maskë fytyre etj në përzierje për t’u përdorur

Kujdesi për flokët: 5 pika në ujë për të larë flokët tuaj, ose hidhni në shampon dhe kondicionerin e përdorur në, ose drejtpërdrejt në masazhoni skalpin e kokës

Përbërësit: Vaji i Gjetheve Melaleuca Alternifolia (Pema e Çajit)

Kapaciteti: 10Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Caj me Vaj Peme Australian Tea Tree 10Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *