Caj me Molle te Eger & Kanelle Pukka 20 Bustina

L750.00

Out of stock

SKU: 5060229011046 Category:

Description

Çaji organik Pukka mbron dhe forcon imunitetin tuaj.

  • Përbërësit:

-Mollë e egër, kanellë ceilon, lëkurë portokalli, rrënjë jamballi, xhenxhefil dhe karafil.

-Frutat e mollës së egër përmbajnë vitamina B1, B6, C dhe P si dhe përbërës të tjerë antioksidantë natyralë.

-Kanella është një burim antioksidant dhe ndihmon në humbjen e peshës.

-Pa kafeinë.

  • Përdoret:

Rekomandohet të përdoret kundër diarresë, ka efektin e saj kundër diabetit duke rregulluar sheqerin në gjak dhe duke ekuilibruar nivelet e kolesterolit.

  • Udhëzim:

Vendoseni bustinën e çajit për 5 minuta në ujin e vluar.

Kapaciteti: 20 Tableta

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Caj me Molle te Eger & Kanelle Pukka 20 Bustina”

Your email address will not be published.