Caj me Mente Pukka 20 Bustina

L750.00

Out of stock

SKU: 5065000523138 Category:

Description

Caj me nje arome te fresket dhe delikate

Eshte nje kombinimim 100% organik i gjetheve me shije mente, i cili eshte i pershtatshem ne cdo kohe te dites

Kapaciteti: 20 Tableta

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Caj me Mente Pukka 20 Bustina”

Your email address will not be published.