Caj me Manaferra Pukka 20 Bustina

L899.00

In stock

Compare
SKU: 5060229017680 Category:

Description

Pukka Wonder Berry Green është një çaj jeshil organik , i aromatizuar me super-bimë dhe barishte. Pukka Wonder Berry përmban ekinacea, xhenxhefil, ferrë, panxhar, trëndafil dhe acerola në një çaj jeshil të ëmbël që i jep një forcë antioksiduese ditës tuaj. Një çaj i bërë 100% organik  i prodhuar në mënyrë etike. Përbërësit: Çaj jeshil  (24%), karamele mente  (12%), xhenxhefil , rrënjë jamballi , panxhari , fruta acerol , ekinacea (gjethe dhe rrënjë) , ferrë , lule trëndafili  (4%), aroma thelbësore e vajit të portokallit , dhoma natyrale e rrushit të zi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Caj me Manaferra Pukka 20 Bustina”

Your email address will not be published. Required fields are marked *