Caj Jeshil&Cranberry Twinings 20 Bustina

L550.00

Compare
SKU: 70177248505 Category: Tag:

Description

Si mund ta pi atë? Ne sugjerojmë që të krijoni këtë çaj për një maksimum prej 2 minutash, më gjatë dhe mund të humbni shijen delikate. Lëreni një qese të vetme çaji për person, ziejeni dhe lëreni të ftohet pak para se ta pini

Përbërësit: Çaj jeshil, aromatizues natyral i boronicës me aromë të tjera natyrore (8%)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Caj Jeshil&Cranberry Twinings 20 Bustina”

Your email address will not be published. Required fields are marked *