Caj Jeshil Matcha Green Pukka 20Bustina

L750.00

Out of stock

SKU: 5060229014436 Category: Tag:

Description

Pukka është një koleksion i përzierjeve organike të çajrave dhe barishteve të prodhuara në Mbretërinë e Bashkuar. Çdo paketë përmban 20 qese të mbështjella individualisht  të biodegradueshme

Bërë me luleradhiqe organike, kopër, çaj jeshil, myrtle limoni dhe jamball

Çajrat Pukka përmbajnë përbërës ekologjikë të cilësisë më të lartë. Kombinuar me njohuritë e specialistëve nga ekipi Pukka, kjo rezulton në kompozime të shkëlqyera shijesh dhe aromash

Përbërësit: Çaji i gjelbër sencha i Gjelbër (40%), fara e koprës së ëmbël, rrënja e luleradhiqes, rrënja e jamballit, gjethja e hithrës, shija e vajit thelbësor të Limonit, rrënja e shafran te Indisë, lëvorja e limonit e plotë, gjethja e myrtle e limonit, (Përmban Lecithin Jo Organike)

Permban: 20Bustina

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Caj Jeshil Matcha Green Pukka 20Bustina”

Your email address will not be published.