Caj Jeshil Organic Tick Tock 40 Bustina

L500.00

Compare
SKU: 5032558003009 Category: Tag:

Description

Çaji i Gjelbër i lehtë dhe delikat i Tick Tock kombinon traditën origjinale të Tick Tock me teknikat e lashta të çajit jeshil kinez. Procesi i oksidimit që ndodh natyrshëm pas vjeljes ndërpritet me aplikimin e nxehtësisë, duke lejuar që çaji të ruajë ngjyrën e tij më të lehtë dhe shijen delikate. 

Përbërësit: Çaj jeshil Rooibos i Çertifikuar Organik (Aspalathus Linearis)

Permban: 40 Bustina

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Caj Jeshil Organic Tick Tock 40 Bustina”

Your email address will not be published. Required fields are marked *