Bustina Kafe White Mocha Starbucks 110 Gr

L899.00

In stock

Compare
SKU: 7613038558448 Category:

Description

Kafe e çastit dhe pije kakao, e përzier me ekspertizë me kafe me cilësi të lartë, qumësht dhe kakao , është e mbushur me një shtresë të butë shkumë. 

Përgatitja dhe përdorimi Përgatitja: 1. Shtoni 1 shkop individual të Starbuck  kafe për filxhan. 2. Hidhni mbi 180ml ujë të nxehtë. Lëreni ujin e valë të pushojë për 30 sekonda para se të përdorni, temperatura optimale është 85 ° C. 

Permban 5copeX22Gr (110Gr)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bustina Kafe White Mocha Starbucks 110 Gr”

Your email address will not be published.