Bustina Kafe White Caramel Latte Starbucks 107Gr

L650.00

In stock

Compare
SKU: 7613038559087 Category:

Description

Kafe Instant Starbucks Caramel Latte Premium me karamelë të përziera me së bashku me qumësht dhe aromë butë karamel, të punuar me kafe 100% Arabica me cilësi të lartë, 5 shkopinj individualë për kuti

Përbërësit: Pluhur qumështi gjysëm i skremuar 41%, sheqer, kafe 7% (kafe e çastit, kafe e pjekur imët 0,1%), shurup glukoze, laktozë, aromatizues natyral 

Përgatitja dhe përdorimi Përgatitja: 1. Shtoni 1 shkop individual të Starbuck  kafe për filxhan. 2. Hidhni mbi 180ml ujë të nxehtë. Lëreni ujin e valë të pushojë për 30 sekonda para se të përdorni, temperatura optimale është 85 ° C.

Kapaciteti: 107Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bustina Kafe White Caramel Latte Starbucks 107Gr”

Your email address will not be published.