Buke me Fara Easy Bean 100Gr

L599.00

Out of stock

SKU: 5060165540167 Category:

Description

Buke me miell qiqrash me shije arre

Janë  me aromë marokene dhe të mbushura me bajame krokante, me flakë, farë liri kafe dhe fara të susamit të zi 

Permban 8 pako me 110 gram secila.

Përbërësit Miell qiqra (30%), dhallë (qumësht), miell orizi, gjalpë i kripur (qumësht), fara luledielli, bajame me flakë (arra), fara liri, erëza, pluhur pjekje (fosfat kalciumi monoksid, bikarbonat natriumi, niseshte misri), ujë , Kripë deti, Farërat e susamit të zi.

Kapaciteti: 8x110Gr ( 880Gr)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Buke me Fara Easy Bean 100Gr”

Your email address will not be published.