Buke Integrale Kokerr Bjorg 500Gr

L450.00

In stock

Compare
SKU: 3229820019192 Categories: , ,

Description

Bukë integrale me 3 kokrra, organike

Burim i fosforit, magnezit dhe proteinave, i pasur me fibra

Përbërësit: Drithëra (55%), miell i plotë RYE (49%), thekon tërshërë (3%), thekon elbi (3%)), ujë, fara liri, kripë deti, farërat e susamit, maja

Kapaciteti: 500Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Buke Integrale Kokerr Bjorg 500Gr”

Your email address will not be published.