Buke e Shkurter e Embel Lazy Day 150Gr

L550.00

In stock

Compare
SKU: 5060139660013 Categories: ,

Description

Lazy Day Foods është krijimi i dy shkencëtarëve profesionistë të ushqimit, Dr. Sally Beattie dhe Emer Bustard, të cilët besojnë se ushqimi me cilësi të mirë duhet të jetë një përvojë e përditshme normale, dhe përpiqen të bëjnë produkte të cilësisë më të mirë dhe më të lartë që të gjithë mund të vlerësojne

Pa gluten, grurë, qumësht, laktozë. I përshtatshëm për coeliacs dhe Vegans. Përmban sojë.

Përbërësit: Miell (oriz, tapiokë, misër), margarinë pa qumësht (vaj palme , vaj fara përdhunimi, ujë, kripë, emulsifikues (mon- dhe digliceride), ngjyra natyrore të perimeve (kurkumina, anatoja), aromatizues natyral], sheqer, sojë lecitin.

Kapaciteti: 150Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Buke e Shkurter e Embel Lazy Day 150Gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *