BonBone me Shije Kokos Papagena 300Gr

L320.00

In stock

Compare
SKU: 9002859055027 Category:

Description

Topa  me mbushje kremi dhe kokosi.

Përbërësit: Sheqer, yndyrna bimore (pëllëmbë, shea), vaj rapese, pluhur hirrë e ëmbël (nga qumështi), pluhur qumështi 7%, kokos

Kapaciteti: 300Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “BonBone me Shije Kokos Papagena 300Gr”

Your email address will not be published.