Bullgur me Kiunoa & Sesam Bio Bjorg 250Gr

L299.00

In stock

Compare
SKU: 3229820787343 Categories: , ,

Description

Kjo përzierje e drithërave dhe farave është një shoqëruese, burim i fibrave, për t’u dekoruar siç dëshironi. Te lehta per tu konsumuar ne mengjes.

Gati per vetem 2 minuta

Përbërësit: Bullgur 85,6% (gruri), kuinoa e kuqe e parapërgatitur 6,7%, fara e susamit të pjekur 6%, vaj luledielli i deodorizuar, kripë deti e pa rafinuar

Kapaciteti: 250Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bullgur me Kiunoa & Sesam Bio Bjorg 250Gr”

Your email address will not be published.