Biskota Vafer me Lajthi Feiny Biscuits 8X20Gr

L199.00

In stock

Compare
SKU: 9002859093746 Category:

Description

Wafers me krem ​​kakao dhe lajthi.

Përmban gjurmë të vezëve dhe kikirikë

Përbërësit:sheqer, yndyrna bimore (pëllëmbë, kokos; në përmasa të ndryshme), miell gruri, pluhur i ëmbël WHEY, pluhur kakao 8%, lajthi 6.5%, niseshte gruri, emulgator: E322 (SOYA); Ekstrakti i maltit të elbit, agjent ngritës

Kapaciteti: 8x20Gr (160Gr)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Biskota Vafer me Lajthi Feiny Biscuits 8X20Gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *