Biskota te Shkurta me Gjalpe Paterson’s 150Gr

L120.00

Out of stock

SKU: 5010745052696 Category:

Description

Embëlsire e shkrirë në gojë. Pa yndyrna dhe alkool

Lista e përbërësve:Miell gruri , karbonat kalciumi, hekur, niacin, tiamin, vaj rapese, sheqer, gjalpë, qumësht, kripë, aromatizues natyral, agjent ngritës, karbonate natriumi

Kapaciteti: 150Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Biskota te Shkurta me Gjalpe Paterson’s 150Gr”

Your email address will not be published.