Cokollata me Forma Maitre Truffout 45Gr

L150.00

Out of stock

SKU: 9002859067006 Category:

Description

Çokollata Truffles në formë të zemre, janë të mbushura me çokollatë qumështi, çokollatë të zezë dhe të bardhë.

Përbërësit:              

– Çokollatë qumështi (sheqer, gjalpë kakao, pluhur qumështi i plotë) etj.

  • Udhëzim:

Të ruhet në vënde të thata dhe të freskëta.

Ideale si një dhuratë për çdo rast.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cokollata me Forma Maitre Truffout 45Gr”

Your email address will not be published.