Biskota me Susam Bio Regain 230Gr

L250.00

In stock

Compare
SKU: 3250390471110 Categories: ,

Description

Emri i zakonshëm: Biskota me susam dhe embrion gruri, të pasuruara me kalcium, magnez dhe vitamina B1, B2, PP, B6, B9

Përbërësit: Miell gruri 40.5%, sheqer, vaj palme, fara susami 13%, embrion gruri 11% , niseshte gruri, pluhur qumështi i plote, substanca minerale: karbonat kalciumi  oksid magnezi, pluhurat e pjekjes: karbonate amoni  difosfate  karbonate natriumi, det kripë, aromë me vanilje

Kapaciteti: 230Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Biskota me Susam Bio Regain 230Gr”

Your email address will not be published.