Biskota me Gjalpe Co Op 200Gr

L199.00

Out of stock

SKU: 5000128874137 Category:

Description

Biskota te buta me gjalpe

Ruhet në një vend të freskët dhe të thatë

Përbërësit: Miell gruri i fortifikuar, Karbonat kalciumi, Hekuri, Niacin, Thiamin, Gjalpë Qumësht (32%), Sheqer, Agjent Rritës Karbonat hidrogjeni i amonit

Kapaciteti: 200Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Biskota me Gjalpe Co Op 200Gr”

Your email address will not be published.