Biskota me Gjalp Shortbread pa Gluten Lovemore 200Gr

L550.00

In stock

Compare
SKU: 5051777001276 Category:

Description

Përbërësit: Miell orizi, margarinë perimesh (vaj palme, stearinë palme, ujë, vaj kokosi, vaj rapese, lëng limoni), sheqer, miell misri, niseshte patate, sheqer krem, niseshte orizi, agjentë ngritës (fosfat monokalciumi, hidrogjen karbonat kaliumi) Alergjenët përmbajnë vezë dhe produkte vezësh

Produkte misri dhe përfshin arra

Pa gluten, pa laktozë, pa qumësht, pa grurë, pa soje.

Kapaciteti:200Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Biskota me Gjalp Shortbread pa Gluten Lovemore 200Gr”

Your email address will not be published.