Biskota me Fik Regain 150Gr

L220.00

In stock

Compare
SKU: 3250390179641 Category:

Description

Përbërësit: Miell gruri dhe miell integral gruri 55%, sheqer kallami, vaj luledielli oleik, thekon soje 10%, paste fiku 6%, embrion gruri 5%, fibra oligo-sakaride, pluhurat e pjekjes, karbonatet e amonit, karbonat natriumi, difosfatet, natyrore aromat, mineralet, karbonati i kalciumit, magnezi, hekuri, zinku, vitaminat: B1, B2, B3, B5, B6, B9 dhe E

Kapaciteti: 150Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Biskota me Fik Regain 150Gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *