Biskota me Cokollate Prince Maxi 250Gr

L299.00

In stock

Compare
SKU: 7622210987464 Category:

Description

Përbërësit: Miell gruri 35.7%, sheqer, vaj palme, pluhur kakao me pak yndyrë 6.7%, niseshte gruri, shurup glukoze, laktozë dhe proteina të qumështit, kripë, pluhur pjekje (hidrogjen karbonat natriumi, bikarbonat amoni), pluhur i skremuar i qumështit

Kapaciteti: 250Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Biskota me Cokollate Prince Maxi 250Gr”

Your email address will not be published.