Biskota Gouter Crok Chabrior 300Gr

L199.00

In stock

Compare
SKU: 3250390009573 Category:

Description

Përbërësit: Drithëra 50.6%, miell gruri 35.4% miell gruri i plotë 15.2%, sheqer, yndyrna bimore dhe vaj,palma, bërthama e palmës, luledielli, pluhur kakao 4.5%, shurup glukoze, pluhurat e pjekjes,karbonat amoni, fosfate kalciumi, karbonate natriumi, niseshte gruri, laktozë dhe proteina qumështi

Emulgator: lecitina,luledielli, kripë, aromatizues, qumësht pluhur i skremuar

Kapaciteti: 300Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Biskota Gouter Crok Chabrior 300Gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *