Biskota Daneze Copenhag 340Gr

L499.00

In stock

Compare
SKU: 5776879011083 Category:

Description

Këto biskota  sheqeri janë të shkëlqyera për çdo mbledhje festive që kap argëtimin e çdo stine. Forma, struktura, pamja dhe aroma e nënshkrimit. Konsumojini ato me pijen tuaj të preferuar, një gotë qumësht, kafe të nxehtë ose çaj. 

Mielli i grurit, sheqeri, (vaji i palmës, copa çokollate 9% (sheqer, masë kakao 24%, pluhur kakao me yndyrë të reduktuar 4% gjalpë kakao, lecithin luledielli), kokos, bikarbonat, bikarbonat amoni, shurup sheqeri kallami, lajthi, kripë, aromë vanilje

Kapaciteti: 340Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Biskota Daneze Copenhag 340Gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *