Birre Stella Artois 660Ml

L420.00

In stock

Compare
SKU: 5014379012958 Category:

Description

Birra Stella Artois shoqerohet  mirë me salmon, ton dhe mish të mermertë. Hidhërimi i tij ofron një kontrast të këndshëm me reduktimet e ëmbla dhe salcat 

Permban: 4.6% alkol

Kapaciteti: 660Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Birre Stella Artois 660Ml”

Your email address will not be published.