Birre Samuel Adams 330Ml

L299.00

In stock

Compare
SKU: 5012686070005 Category:

Description

Samuel Adams Boston Lager ka një ngjyrë qelibar të artë intensiv me një shtresë të hollë shkumë të bardhë. Eshtë e ekuilibruar, shija është e plotë dhe e ëmbël me sugjerime karamel, malt të pjekur dhe një hidhërim të këndshëm, me një përfundim pak të thatë

Permban: 5% alkol

Kapaciteti: 500Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Birre Samuel Adams 330Ml”

Your email address will not be published.