Cider me Luleshtyrdhe dhe Lime Kopparberg 500Ml

L450.00

In stock

Compare
SKU: 7393714515506 Category:

Description

Mbrëmjet do të jenë më relaksuese duke shijuar një Cider ose Musht me shije luleshtrydhe dhe lime. Pije alokolike e ngjashme me verën e prodhuar nga fermentimi i lengut të mollës pëzier me luleshtrydhe dhe lime.

  • Përbërësit:

– Mollë, luleshtrydhe, lime dhe dioksid squfuri për të ruajtur freskinë.

  • Përmban 4% Alkol

Udhëzim:

Shërbehet e ftohtë.

Kapaciteti: 500Ml

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cider me Luleshtyrdhe dhe Lime Kopparberg 500Ml”

Your email address will not be published.