Birre Premium Lager Beer Kingfisher 650Ml

L320.00

In stock

Compare
SKU: 5056225900026 Category:

Description

E përgatitur për një recetë më të nderuar, është e pastër, e freskët dhe freskuese me aromë delikate të agrumeve. 

Kingfisher është numri 1 i Indisë dhe birra kryesore indiane në të gjithë botën

Permban 4.8% alkol

Kapaciteti: 650Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Birre Premium Lager Beer Kingfisher 650Ml”

Your email address will not be published.