Birre Ruby Beer Hobgoblin 500Ml

L399.00

In stock

Compare
SKU: 5023625004487 Category:

Description

Prodhuar me mollat ​​e butë dhe të pasur të Çokollatës dhe Kristalit dhe një përzierje e kërcimeve Fuggles dhe Styrian Golding. Prisni një aromë të shijshme të kafesë së plotë dhe një përfundim të frutave të fiqve, rrushit të thatë dhe hurmave

Permban 5.2% alkol

Kapaciteti: 500Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Birre Ruby Beer Hobgoblin 500Ml”

Your email address will not be published.