Birre e e Bardhe Belge Blue Moon Belgian White American Craft 330Ml

L250.00

In stock

Compare
SKU: 5010038454831 Category:

Description

E pa filtruar për thellësinë e aromës – do të ketë një pamje me re
Zierje me lëvozhgë portokalli dhe koriandër
Birra e Grurit në stilin belg, e përgatitur me lëvozhgë portokalli dhe koriandër për një ëmbëlsi delikate

Permban: 5.4% alkol

Kapaciteti: 330Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Birre e e Bardhe Belge Blue Moon Belgian White American Craft 330Ml”

Your email address will not be published.