Birre Broadside Andams 500Ml

L499.00

In stock

Compare
SKU: 5016878000160 Category:

Description

PErmban 6.3% alkol

Broadside është përgatitur për të përkujtuar Betejën e Sole Bay. Kjo birrë e kuqe me rubin të errët është plot shije të tortave me fruta dhe shijohet shumë me  çedër të fortë

Kapaciteti: 500Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Birre Broadside Andams 500Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *