Bibiron për Femije Closer to Nature Breast Like Soother Tommee Tippee 0-6M 2Cp

L1,000.00

In stock

Compare
SKU: 5010415334404 Category:

Description

Thithja është një refleks natyral, të cilin foshnjat e përdorin për të ushqyer dhe rehatuar veten e tyre. Kur gjiri i mamasë nuk është i disponueshëm, kjo qetësues i ngjashëm me gjirin është gjëja tjetër më e mirë për foshnjën që të mbërthehet midis ushqimeve.

Kjo zbutëse është bërë nga silikoni super i butë që përkul dhe shtrihet ashtu si mamaja, duke siguruar komoditet si gjiri për përvojën më qetësuese natyrore. Një alternativë qetësuese ndaj bedelëve dhe biberonave tradicionalë, kjo qetësuese ndjen, lëviz, përkul dhe shtrihet ashtu si lëkura. Kështu që ka më pak mundësi konfuzioni kur ushqeni fëmijën nga gjiri ose shishja. Qetësuesi si gjiri lakohet larg fytyrës së foshnjës dhe ofron ajrosje superiore për të rritur rrjedhën e ajrit dhe për të parandaluar skuqjet.

Karakteristikat  Natyrisht ortodontikë

Ndihmon tranzicionin midis gjirit, shishes dhe qetësuesit

Flekset dhe shtrirjet për të siguruar një përvojë qetësuese natyrore 

Perdoret per moshen 0-6 muaj

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bibiron për Femije Closer to Nature Breast Like Soother Tommee Tippee 0-6M 2Cp”

Your email address will not be published.