Bibiron ne Forme Dhembi per Femije Tethe’n Soothe Tommee Tippee 3+

L699.00

In stock

Compare
SKU: 5010415364500 Category:

Description

Qetësoni përvojën e dhimbshme të dhëmbëve të parë të foshnjës me këto dhëmbëza të krijuar posaçërisht për të arritur zona të ndryshme të gojëve të vogla. Sipërfaqja e ngushtë synon mishrat e dhëmbëve kur i vogli juaj është duke prerë dhëmbët e parë, ndërsa sipërfaqja më e gjerë lehtëson dhimbjen nga dhëmbët prerës. Teethers me teksturë masazhojnë mishrat e dhëmbëve dhe ju mund të aplikoni xhel qetësues në kanalet e tyre të dizajnuara posaçërisht.

Këto dhëmbëzues i japin vogëlushit tuaj lehtësim nga dhimbja e dhëmbëzimit të parë

Permban 2 dhembe

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bibiron ne Forme Dhembi per Femije Tethe’n Soothe Tommee Tippee 3+”

Your email address will not be published.