Bibiron per Djem Sports Tomme Tippee 12M+ 300Ml

L899.00

In stock

Compare
SKU: 5010415471574 Category:

Description

Kapet lehtesisht nga femijet

Eshte perfekte për duar të vogla  dhe valvula e lëvizshme, dy copë, pa derdhje

I butë dhe i butë Dalja super e butë në shishet tona sportive është shumë e butë për mishrat e ndjeshëm të foshnjës tuaj.

Pastrohet lehtë ne  pjatalarëse, mikrovalë dhe sterilizues

Mosha e rekomanduar nga 12 muaj

 Materiali: Plastike materiale

Kapaciteti: 300Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bibiron per Djem Sports Tomme Tippee 12M+ 300Ml”

Your email address will not be published.