Beta Caroten Lifeplan 60 Kapsula

L1,399.00

Këto kapsula sigurojnë karotenoidet Beta Carotene dhe Lutein. 

Beta-karotina shndërrohet në trup në vitaminë A, e cila kontribuon në mirëmbajtjen e lëkurës normale dhe një sistemi normal imunitar. 

Ky suplement është i përforcuar me elementin gjurmë të bakrit, i cili kontribuon në pigmentimin normal të lëkurës dhe gjithashtu luan një rol në ruajtjen e funksionit normal të sistemit imunitar. 

Compare
SKU: 5019205013031 Category: Tag:

Description

Perberesit Për kapsulë:

  • Bakër – 1 mg
  • Karotinë beta – 14 mg
  • Luteinë – 2 mg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Beta Caroten Lifeplan 60 Kapsula”

Your email address will not be published. Required fields are marked *