BERRINGA MANUKA HONEY MGO +120  250GR

L5,500.00

Compare
SKU: 9344221003381 Category:

Description

Mjaltë Berringa Manuka 120MGO 250g.

Mjalti Manuka 100% Australian Berringa MGO120+ është një mjaltë bioaktive me forcë të butë, i përshtatshëm për përdorim të përditshëm. Ai përmban enzima natyrale dhe antioksidantë dhe është i përsosur si një aditiv për ushqime dhe pije, ose mund të merret vetë (rekomandojmë midis 1-3 lugë çdo ditë).

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “BERRINGA MANUKA HONEY MGO +120  250GR”

Your email address will not be published.